Jednoduché sázení

českobudějovický fotbal třinec

Soupisky fotbalových týmů MSFL - Slovácký deník
Třinec), Knötig a Vávra (oba zpět do MFK Karviná), Vodák a Zmeškal (oba zpět do HFK Olomouc), Lokša (zpět do FC Vítkovice). FC BANÍK OSTRAVA B. Brankáři: Jiří Hlaváč (1988), Jan Štěpnička (1989). ... fotbal, Třinec, Mutěnice; Související články. 20.3
První jarní výhra! Pardubice jasně přehrály Třinec ...
Pardubice /FOTO/– Fotbalisté Pardubic drží domácí neporazitelnost. V 18. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vstřelili na stadionu Pod Vinicí čtyři branky Třinci.
Sranda mač v Těšíně, Oceláři bavili fotbalem - Kolínský deník
Stadionek v Těšíně obsypalo šest stovek zvědavců, kteří viděli zajímavý fotbal hraný na 2x30 minut. Domácí v něm prohrávali, pak vedli a hrálo se tak dlouho, dokud Oceláři nesrovnali.
Na Třinec s uzdravenou zbraní? - Hradecký deník
Hradec Králové - Čtrnáct gólů za tři zápasy nasázeli fotbalisté Hradce. Ve středu vyhráli v domácím poháru 3:0 na stadionku divizního Letohradu - a střeleckou formu budou chtít natáhnout i v sobotu dopoledne, kdy se od 10.15 představí ve FORTUNA:NÁRO
Třinec zakončil podzim výborně a rád by pokračoval dál ...
Třinec tak zakončil kalendářní rok 2018 výhrou, a co bude dál, se uvidí na jaře. „Jsme fakt rádi, že končíme zvesela. I nálada a chuť hráčů v tréninku budou směrem k zimní přípravě vypadat jinak, než kdyby se prohrálo," zakončil Jiří Neček.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat
Zařídil bod, naposledy za Líšeň? Na přípravu se vrátím do ...
Třinec, Brno – Už se pomalu schylovalo ke druhé porážce v řadě. Třinec si držel vedení o jeden gól a odpočítával poslední sekundy nastaveného času. Jenže pak se na hranici vápna dostal k míči líšeňský forvard Martin Zikl a uklidil ho přesně k tyči. B
Sranda mač v Těšíně, Oceláři bavili fotbalem - Kladenský deník
Skvělý start do jara. Vysočina doma zdolala Třinec ...
Také v devátém domácím utkání ročníku si připsali plný počet bodů, když zdolali Třinec 2:0 (2:0). Kliknutím zvětšíte První jarní gól Jihlavy i celé FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vstřelil v duelu FC Vysočina Jihlava - FK Fotbal Třinec Jakub Rezek (s číslem 20
Příprava: Karviná zdolala Třinec - Karvinský a havířovský ...
Karviná /FOTO/ – Střet spodku první ligy se špičkou druhé ligy vyzněl pro papírového favorita. Ligová Karviné porazila v přípravě na jaro Třinec 1:0.
Sranda mač v Těšíně, Oceláři bavili fotbalem ...