Jednoduché sázení

fotbal může vycestovat

Matku za synem nepustili - Domažlický deník

„Nezbytnost takové cesty musí být na hraničním přechodu doložena všemi dostupnými podpůrnými dokumenty. Upozorňujeme, že vzhledem k opatřením na hranicích v ostatních státech nelze garantovat vstup na území jiných států. Pokud je tedy cesta nezbytná,

DK zakázala fanouškům Baníku vycestovat do Plzně!

DK může zavřít sektor pro fanoušky hostí, ale nemůže omezit pohyb jednotlivce. Prostě jede se organizovaný výlet do města piva a kultury a při té příležitosti, seženu li lístky, jdu se podívat na fotbal.

Budeme (opět) potřebovat svolení úředníka, abychom mohli ...

Stát nabyl dojmu, že za naše peníze může hlídat každý náš krok. Stát využívá prostředky, které nám zabavil, aby nad námi získával čím dál větší kontrolu, místo toho, abychom měli nad státem maximální kontrolu my.

Vlep si facku, aneb přežijí pouze švábi? - Blog

"Kdo si myslel,že karanténa kvůli covid19 bude trvat pouze čtrnáctí dní, atˇ zvedne ruku. No, a tedˇ si s tou rukou vlepte pořádnou facku." To asi kvůli tomu, abychom se probudili.

- Diskuse

Vše se dá dělat lépe, ale v současnosti jsem spokojen s tím, jak co funguje/nefunguje. Nevidím, že jinde by to dělali zásadně lépe. Tlak je na lidech znát, chyby sekají, ale nejsou zásadní. Jediné co mi vadí je stavení situace do roviny, že stát může

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat
Cestování | - aktuální zprávy

Aktuální zprávy a novinky o cestování po Česku, ale i celém světě na jednom místě. Cestování na – aktuální zprávy.

Očem se moc nemluví – kdo má v Evropě svázané ruce ...

-Řeknu vám, pane docent, že pan premiér Babiš teď může panu Johnsonovi závidět.-Proč? A co jako? - To, že na rozdíl od něj nemusí pan Johnson prosit málem na kolenou italského kolegu, aby zakázal Italům vycestovat a roznášet po světě ten virus.

Norský invalida nesmí vycestovat ze svojí země bez ...

Této informaci se mi vůbec nechce věřit, ale je to tak. Bohatí Norové žijí jako v luxusním vězení. Díky novým telefonním tarifům mluvíme asi dvě hodiny. Ona zní neuvěřitelně naštvaně a unaveně. Díky její náladě si nebere servítky.

Koronavirus, mám se připravit? -

Tak jistě..Ale mít doma ve sklepě jednu.. dvě rakve se vždy může hodit..pro jistotu. asd1. 24.02.20 10:34. PS pod zem myšleno do atomovýho krytu, ne do hrobu Rakve ano, hodí se třeba na zatopení v kamnech .

#zesvěta 9 -

Již tradičně vám přinášíme páteční #zesvěta – přehled toho, co se děje mimo Českou republiku, co nás zaujalo a vám by nemělo uniknout. Video k tomuto dílu najdete na našem Facebooku a Instagramu. #1 A ke kalamárům doporučujeme kokain, výborný ročník