Jednoduché sázení

fotbal německý slovník online

Scoreboard: německý fotbal. Fotbalové live výsledky ...
Sledujte německý fotbal live - fotbalové výsledky a tabulky pro fotbal / Německo - výsledky všech soutěží na jedné stránce.
Česko-anglický online slovník |
Sedm důvodů, proč právě slovník Anglická výslovnost ke všem frázím v česko-anglickém slovníku; Pohodlný překlad celých vět a více slov; Slovník cizích slov; Překladač vět a textů do 50 jazyků; Rychlé a intuitivní vyhledávání
football - Anglicko-český slovník
Ano, hraje americký fotbal. Je zadák. football (AU), Australian rules football (US, UK) n noun: Refers to person, place, thing, quality, etc. uncountable (Australian ball sport) (australský) fotbal m podstatné jméno mužského rodu: Označuje názvy osob
Překladač a slovník online |
Překladač a slovník online překlad z více než 40 světových jazyků ... Překladač má v databázi jazyky anglický, čínský, francouzský, chorvatský, italský, japonský, německý, polský, ruský, španělský či švédský, dále pak jazyky pobaltské nebo esperanto.
Česko-anglický překlad „fotbal“ |
Česko-anglický překlad „fotbal“ na Hledat slova. začínající na hledanou frázi. obsahující hledanou frázi

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat
Slovníky Millennium - odborné překladové slovníky ...
Od 7.5.2019 jede odborný anglický i německý slovník PROFESSIONAL ve zkušebním provozu (v menu =>online slovník) přepnutí na velké ikony u monitorů s vysokým rozlišením (3840 x 2160)
Seznam Slovník
Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak.
Česko polský slovník - slovnik.cr
Česko-německý slovník. Německo-český slovník. Česko-ruský slovník. Rusko-český slovník. Slovník cizích slov. Synonyma. Ostatní slovníky Obchodní sídlo firmy za 99 ...
Německý slovník - překlad fotbal do němčiny
Německý slovník (česko-německý slovník) Pro český výraz fotbal bylo nalezeno překladů: 11 (přesná shoda: 2, obsahující výraz: 9).
ANGLICKOČESKÝ SLOVNÍK - ČESKO ANGLICKÝ SLOVNÍK
SLOVNÍK. Slovník Anglický, německý, francouzský, italský, španělský slovník online. Odkážeme Vás na největší a najroziahlejší online slovník v české republice s databází LangSoft s.r.o.