Jednoduché sázení

fotbal průměrné úrovně přesto si hosté odvezli body

Jiskra VEBA Machov - Aktuality - Fotbal
Hosté přijeli na Mezilesí v kombinované sestavě a čekali, co jim domácí, kteří bojují o záchranu, předvedou. Domácí bohužel nepředvedli nic, podali nejhorší výkon jara, a tak si hosté v pohodě odvezli vítězství a brali zaslouženě tři body. Fakta – br
TJ Holoubkov
Muži B doma přivítali Strašice a hosté si po výhře 1:7 odvezli všechny body. Stejného soupeře přivítali i žáci a i oni soupeři podlehli 2:6 (M.Drábek, Šmíd). Jediným úspěšným týmem víkendu byly opět ženy - v duelu s Libušínem si po brankách Hurtové 2
Bezno zvítězilo na Klášteře - Boleslavský deník
Mladoboleslavsko - Největší překvapení víkendového programu okresních fotbalových soutěží se urodilo na Klašteře, kde vyhrálo Bezno.
Chotěbořský Courier Harry: Starší Výsledky fotbalu FC Chotěboř
Domácí nepodržel gólman a hosté si tak odvezli všechny tři body. Oficiální výsledky a tabulka staršího dorostu jsou zde Oficiální výsledky a tabulka mladšího dorostu jsou zde. Bilance 4. kola krajského přeboru staršího dorostu: HFK TŘEBÍČ B ­ OKŘÍŠKY
Muži :: fotbaljaromerice
První tři jarní body můžeme získat už v v neděli 19.4. na domácím hřišti s Litomyšlí. ... jako v prvním kole.V tomto boji jsme byli jasně lepším soupeřem a odvezli si tak zaslouženě všechny tři body.Tímto zápasem jsme definitivně zakončili podzimní č

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat
podzim 2016– SK KOVODRUŽSTVO Strážov -
DOMŮ. O klubu; Program utkání SK. VŠECHNY SOUTĚŽE V POŠUMAVÍ; Soutěže OFS Klatovy; VÝSLEDKY. Přípravné zápasy; Muži; Všechny výsledky OP muži
Trenér Nespek Ladislav Procházka: Má vůbec cenu v takové ...
V utkání měli lepší střeleckou mušku hosté a s trochou štěstí si odvezli z Louňovic všechny body. Utkání výborné úrovně a promarněných šancí začali náporem domácí, jenže během dvaceti minut neproměnili tři šance ,a to se jim stalo osudným. Hosté přev
TJ LokomotivaČB B - FK Borek, 8.kolo , Jihočeský | České ...
Hosté lépe kombinovali a vytvářeli si nebezpečné situace před domácí brankou, které však nedokázali přetavit v druhý gól. Až v 61. minutě byl před vápnem faulován agilní R. Horejš. Míč si k přímému kopu postavil Roman Diviš a parádní ranou nedal domá
Divize C |
- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.
Zaječov - Cembrit Beroun, 4.kolo , Středočeský | Beroun ...
Hodnocení úrovně zápasu: 6 - Průměrné utkání ovlivněné vyloučením hostujícího hráče. Hosté přijeli bez 8 hráčů. Že by začínající tradice - do Zaječova s torzem nebo radši vůbec? Ve druhém poločase jen otázka času kdy domácí vstřelí branku.