Jednoduché sázení

hokej body za výhru

2. hokejová liga SR 2012/2013 – Wikipedie
Celkem se jich zúčastnilo 14 týmů po sedmi týmech. Ve všech skupinách se odehrálo 24 zápasů. Bodový systém v soutěži se nezměnil, za výhru se získalo tři body, za výhru v prodloužení získal klub dva body, za prohru v prodloužení jeden bod a za prohru
Tři body pro Dynamo! Hokejisté vybojovali výhru v Olomouci ...
Tři body pro Dynamo! Hokejisté vybojovali výhru v Olomouci. 28.12.2019 . ... Za Dynamo poprvé nastoupil útočník Vladimír Svačina z Brna a na ledě byl u klíčové trefy Pardubic. Jenže hosté v Olomouci nejprve prohrávali. V 11. minutě v oslabení dopravi
HC Kometa Brno» Týden mládeže: Žáci zářili, výhru má i ...
Juniorský hokej. 03.02.2020. Týden mládeže: Žáci zářili, výhru má i juniorka. Ondřej Krásný, foto: Jiří Grulich. ... Bohatý víkend na góly má za sebou juniorka, která nejprve nestačila na Pardubice, ale porážku dokázala napravit vítězstvím proti Zlín
Znovu vítězství za dva body. V Kopřivnici je vystřelil ...
Dva body samozřejmě bereme, vždyť jsme prohrávali 0:2 a vyrovnávali až při power-play. Navíc domácí měli v prodloužení trestné střílení, ale Kubáň nás podržel. Vzápětí jsme využili přesilovku čtyři na tři a bylo hotovo. Klukům musím za výkon i přístu
Jihlava - Sparta 2:4, Buchteleřídil třemi body výhru ...
Hokejisté Sparty zvítězili v 41. kole extraligy na ledě poslední Jihlavy 4:2 a po předchozí sérii tří zápasů bez bodu se radovali z druhé výhry za sebou. Zazářila čerstvá posila Pražanů ze Slovanu Bratislava, útočník Jan Buchtele, který si připsal tř

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat
Hokejové léto zpestří nový pohár pod ... -
Za výhru ve skupině budou tři body, za výhru v prodloužení nebo na nájezdy získá vítěz dva body, poražený tým potom jeden bod. Délky přestávek, prodloužení a počet nájezdů jsou stejné jako v základní části TELH. Týmy, které skončí po základní skupině
Rozhodčí obrali Kladno o výhru - Vaše Kladno
Rytíři podlehli Karlovým Varům v prodloužení 4:5 (1:1, 2:2, 1:1 - 0:1). O tři body za výhru v základní hrací době je připravil i neuznaný gól. Jágr vymyslel, Zikmund zakončil. Nejhezčí akce první třetiny znamenala jen vyrovnání skóre. Karlovarští tot
Stehlík a Josefus vystříleli Nymburku výhru za dva body ...
Stehlík a Josefus vystříleli Nymburku výhru za dva body. 16.1.2019 . Jablonec nad Nisou - Stehlík a Josefus vystříleli vítězství. Druhý jmenovaný se trefil v prodloužení. Hokejisté Nymburka brali v dalším zápase druhé ligy dva body, když vyhráli po p
Plzeň zase zabrala, výhru za tři body trefil Jones ...
Plzeň zase zabrala, výhru za tři body trefil Jones 23.11.2018 Mladá Boleslav, Plzeň – Po spanilé jízdě v Lize mistrů, v níž hokejová Škoda Plzeň jasně vyřídila Bolzano a chystá se na čtvrtfinále, zabrali Indiáni také v extralize.
Lvi vezou z Uničova důležité 2 body za výhru v prodloužení ...
Lvi vezou z Uničova důležité 2 body za výhru v prodloužení ... Hrál se opět vyrovnaný hokej, ale v čase 32:46 se Orlům podařilo zvýšit na 3:1 a za 37 sekund byl stav už 4:1. A tak i dobře chytajícího Michala Martinčíka vystřídal v bráně Filip Král.