Jednoduché sázení

hokej šumperk 2003 další soupeř z východu tentokrát

Zajímavosti ze světa sportu (Sportovní události) |

Mistr světa z roku 2002 je totiž nyní ve vězení, kam se dostal poté, co si nechal zfalšovat úřední dokumenty. Za mřížemi si sice užívá pohodového života plného fotbalu, avšak nyní bude řešit další problém, když na veřejnost prosakují informace o tom,

SLOVANÚstí nad Labem » Slovan padl v Šumperku

Ve třinácté minutě pak u mantinelu fauloval Holomek a draci z první přesilovky dokázali srovnat. Brunec propasíroval se štěstím kotouč za veterána Orcta. To však již hlavní rozhodčí signalizoval další trest, který Šumperk nepotrestal. Vrátit hostům v

SIB 2:1 CHA | HC Sibir Novosibirsk - Amur Chabarovsk (KHL ...

Československá stopa v utkání: Ondřej Vitásek (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:27 Michal Jordán (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:00 Hynek Zohorna (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:25 Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:02 Marek

Historie: DRACI PARSŠUMPERK | - web českého hokeje

Další výhra se konala opět s HC Liberec, doma 3-2. Následující prohra 9-1 v Chomutově ale odstartovala sérii 16 utkání bez výhry (bilance 0-1-15). Pak přišlo nejvydařenější utkání roku - doma s Kadaní. Po dvou třetinách vedl soupeř 3-0, Draci ale fan

PLZ 5:0 PCE | HCŠkoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice ...

Další z řad nepovedených přihrávek Pardubic – zakázané uvolnění. 47:35 Vojtěch Němec z levé strany vyzkoušel pozornost Kantora, po jeho zákroku poskakoval kotouč před brankovou čárou, k jeho štěstěně nebyl v okolí nikdo z domácích, kdo by puk dorazil

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat

Články | Fan Zone HC Olomouc

To ostatně vyplývá i z jeho stanov. Kdyby něco takového dělal, okamžitě by jakožto právnická osoba zanikl. Členové FC HCO pak se stanovami souhlasí, což je podmínkou jejich členství, a při chování, které popisuje paní redaktorka, by byli okamžitě ved

Kopřivnické noviny č. /2004 - Sport

Bylo to tak padesát na padesát a osud si zahrál takhle, ale nelituji toho, že jsem jel,“ nechal se zpovídat po návratu z východu. „Byl to drsný výlet, ale beru to sportovně. Kdy se zase podívám do Ruska,“ dodal se smíchem. Nyní se zotavuje z chřipky

OLO 2:5 PCE | HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice (Přípravné ...

V semifinále je čekal soupeř z Vítkovic, ... V první třetině jsme viděli opatrný hokej, na hráčích bylo vidět, že jde o první přípravné zápasy, hra byla plná nepřesných přihrávek a střel. ... Také tentokrát na led jako první vyjíždí celek z východu Č

Turnaj 1.tříd a přípravky v Uničově 27.12.2011 | HC Orlíci ...

Zdravím všechny z turnaje 1. tříd a přípravky v Uničově. Protože nepřijel soupeř z Rožnova a Šumperk dorazil pouze s jedním týmem, bylo přikročeno k malé organizační změně, hraje se pouze na jednu skupinu každý s každým a Uničov postavil dva týmy A a

Tj Sokol Ruprechtice, Ruprechtice, ...

Soupeř z I. B třídy inkasoval šest. Výhra nad Vescem 6:0 (2:0). Přes půltucet branek v síti soupeře z I. B třídy jsme dalších, minimálně osm gólovek zazdili. Je třeba proměňovat jasné šance. Branky: L. Šrajbr 2, Vrtal, Průcha, Kesner a Stříteský.