karel křepelka hokej

D Mladá Boleslav - D Plzeň, 29.02.2020 | - web ...

D Mladá Boleslav - D Plzeň, 29.02.2020

Jihočeský kraj - Karlovarský kraj | Krajský svaz ledního ...

2. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 3. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 30:50: H: Dominik RYMON Jan BOTOŠ

ZLN 2:6 MBL | PSG Berani Zlín - BK Mladá Boleslav (ELIOD ...

Hosté jdou rychle do vedení. Karel Křepelka poslal od modré čáry puk před branku, kde se zastavil o shluk hráčů a na chvíli se všem ztratil z dohledu. Nejrychleji kotouč našel JINDŘICH PLÍŠEK, který hned vystřelil přesně k tyči. Asistence: Karel Křep

AZ Havířov | Zápas | BK Mladá Boleslav – AZ Residomo ...

Na světelné tabuli svítil čas 4:56, když skóroval Karel Křepelka a jako první hráč Mladé Boleslavi překonal gólmana Zlatnického, skóre bylo 1:2. AZ se jako by zalekl síly soupeře, přišlo, pro něj nešťastné, vyloučení Vojkůvky, který se provinil podrá

MBL 2:3 PRE | BK Mladá Boleslav - HC ZUBR Přerov (ELIOD ...

Hokej. ELIOD Extraliga dorostu - o pořadí v play-off. BK Mladá Boleslav – HC ZUBR Přerov . 2:3. po s.n. (1:2) (1:1, 0 ... Karel Křepelka nepřehodil beton a hosté vítězí. 7. série 1:2. Radim Hradil překonal domácího brankáře. ...

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat

CEM 2:7 MBL | HC MotorČeské Budějovice - BK Mladá ...

Hokej. Futbal. Floorbal. ... (Karel Křepelka – 2 min., hákování). 05:23. Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Autorem branky je JAKUB HRUŠKA. Asistence: Daniel Sluka. Info o zmenách stavu. Štěpán Slovák. Góly&zostavy Priebeh zápasu. Góly a ...

TEC 2:7 MBL | VSK Technika Hokej Brno - BK Mladá Boleslav ...

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Karel Křepelka – 2 min., podrážení). 46:18 Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Alan Žák – 2 min., hrubost).