Jednoduché sázení

sazka včera neděle byla

Sportka 10.5.2020, neděle - Jackpot, Šance, výsledky ...

Výsledek Sportky - neděle 10.5.2020 (19. týden) 10. května díky následujícím taženým číslům bylo vylosováno 41 660 výher a celková hodnota proplacených výher činí 18 711 362 korun. Zároveň máme i 3 nové milionáře. Gratulujme všem výhercům. V neděli 1

Včera...

Včera je dnes ve zprávách..., Včera neděle byla..., Včera bylo včera, dnes je dnes..., Včera, dnes a zítra..., Včera bylo pozdě..., Včera večer poštou ...

Sportka aktuální výsledky tahu a výhry |

Sportka aktuální výsledky a výhry v posledním tahu. Sportka se losuje každou středu a neděli vždy ve 20:00 a výsledky se dozvíte ihned po daném slosování.

Gambler: Nejvyšší sázka na Prima| TV program – programy ...

Thriller USA (2014). Jim Bennett je profesorem literatury na vysoké škole, ale má i svou temnou stránku. Je gambler a dostal se do dluhové pasti. Částky, které dluží, jsou astronomické, a začíná mu jít o život. (103 min)

Sportka 3.5.2020, neděle - Jackpot, Šance, výsledky ...

Výsledek Sportky - neděle 3.5.2020 (18. týden) 3. května díky následujícím taženým číslům bylo vylosováno 36 798 výher a celková hodnota proplacených výher činí 6 629 172 korun. Zároveň máme i 1 nového milionáře. Gratulujme všem výhercům. V neděli 3.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat

Sportka - Hlavní stránka | Facebook

Sportka. 529 To se mi líbí. Nejedná se o oficiální stránky! Sportka je loterijní hra, v které se její sázející snaží uhodnout 6 čisel ze 49 a získat tak až několika-milionovou výhru.

Historie Sportka

Historie Sportky. První slosování Sportky se datuje k roku 1957, kdy nejvyšší možná výhra činila v této době 40000 Kčs. Roku 1962 bylo zavedeno podání sázenky se slosovatelným kupónem (na kupón byla možnost vyhrát věcnou cenu - automobily, televizory

Euromiliony: Aktuální výsledky + kontrola tiketu výher ...

EUROMILIONY. Jen v Euromilionech můžete už za 30 korun vyhrát Jackpot. Systém sázení je velmi podobný hře Sportka – ve sloupci s čísly vyberte sedm svých tipů a ve vedlejším jedno číslo bonusové.

Sportka: Archiv a historie tažených čísel, tažená čísla ...

Sportka je nejpopulárnější česká loterijní hra. Provozuje ji společnost SAZKA sázková kancelář, a.s. Podstata hry spočívá v losování 6 náhodných čísel od 1 do 49 a sedmého dodatkového čísla.

Pavlína Filipovská - životopis |

Na AMU ji sice nevzali, aleúspěšnější byla na konkurzu do divadla Semafor, kde hrála a zpívala hned v první hře Člověk z půdy. Zpívala zde písničku Včera neděle byla, kterou posléze vydala i na desce, a ta se stala nejprodávanějším singlem u nás (až