Jednoduché sázení

sehradice fotbal hra

TJ Sokol Nevšová - TJ Sokol Sehradice, 16.kolo , Zlínský ...
Kdo byčekal, že to bude opatrné utkání, tak byl jistě v první půli mile překvapen. Hrál se fotbal nahoru-dolů. I když větší brankové příležitosti nebyly tak časté, jistě šlo pro oko diváka o zajímavou podívanou. Utkání hodně oživila první branka utká
Sehradice | oficiální stránky obce | 40. stránka
Hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák na základě návrhu ředitelky Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje vyhlásil dne 26. března 2012 pro celé území Zlínského kraje období nepříznivých klimatických podmínek, a to v souladu s nařízením, kterým
Fotbal Skaštice - V Tečovicích se více bojovalo než hrálo ...
A tak se začínalo opět za nerozhodného stavu. V 16. minutě se připomněl hostující útočník Chorý. Svou střelu namířil do pravého růžku domácí brány, ale brankář Křížek jeho pokus vytěsnil na rohový kop. V dalším průběhu se hra odehrávala převážně upro
23 -
Oddíl Sehradice uhradí poplatek ve výši 300,- Kč dle čl. 3.4 bod e/ Rozpisu soutěží. OPŽA – utkání 7. kola Mladcová – Štípa se hraje v sobotu 28. 9. 2019 ve 13,00 hod. na hřišti v Mladcové. Oddíl Mladcová uhradí poplatek ve výši 50,- Kč dle čl. 3.4 b
Sehradice | oficiální stránky obce
Obec Sehradice dlouhodobě zvažovala digitalizaci obecních kronik. Prozatím byla na zkoušku zdigitalizována Pamětní kniha obce Sehradice z roku 1936. Digitalizaci se podařilo zařídit výměnou formou. Obec vložila knihu do depozitáře do okresní archivu

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat
Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře - Valašský deník
Sehradice– Domácí kolektiv ovládl 45. ročník fotbalového Memoriálu Stanislava Kužely v Sehradicích. Sehradický tým udolal v bohatém na vstřelené góly finále Slopné. Bronzovou příčku obsadila Dolní Lhota, čtvrtá skončila Horní Lhota.,,Sehradice předvá
TJ SOKOL SEHRADICE„A“ SK ÚJEZD
Sehradice v podzimní části ztratily celkem 9 bodů, z toho 3 body ... útočná hra se 33 vstřelenými brankami, tak z toho potom vychází průběžná ... Koníčky: rodina, fotbal, badminton, tenis Oblíbené jídlo smažený sýr a hranolky ...
23 -
S-OPD– utkání 1. kola Jasenná – Sehradice se hraje v sobotu 2. 11. 2019 v 11,00 hod. na hřišti v Jasenné. Oddíl Jasenná uhradí poplatek ve výši 50,- Kč dle čl. 3.4 bod e/ Rozpisu soutěží. S-OPD – utkání 1. kola Ludkovice – Jaroslavice se hraje v sobo
Dolní Lhota – Sehradice 2 : 2 ( 1 : 2 ) | Sehradice
Dolní Lhota – Sehradice 2 : 2 ( 1 : 2 ) Jak hosté tak i domácí nastupovali do zápasu oslabeni a to se taky projevilo na hře na začátku prvního poločasu. Hra byla vyrovnaná, ale domácí se po chybě v hostující obraně dostali do vedení 1:0.
Najdete na - s námi víte víc
Nadjezd v Otrokovicích směrem do místní části Baťov, který je kvůli opravě zavřený od února, se...