Jednoduché sázení

slovan bratislava hokej zostava

SLOVANÚstí nad Labem » oficiální internetové stránky
Bizarní gól: jak hokejový Slovan Bratislava potkal další ...
Když do dna, tak do dna. Jako by těch ostud a trapasů nebylo dost, hokejový Slovan Bratislava teď potkalo další faux pas. Klub dohrává sezonu s osmnáctiletým brankářem Michalem Vojvodou, který hned dostal sedmibrankovou nálož. A pustil jeden bizarní
ŠK Slovan Bratislava – Wikipedie
ŠK Slovan Bratislava (celým názvem: Športový klub Slovan Bratislava futbal, a.s.), někdy zkráceně nazýván jenom jako Slovan, je slovenský fotbalový klub, který sídlí v bratislavské městské části Nové Mesto.Od sezóny 2006/07 je účastníkem slovenské ne
ONLINE: HC Barys Astana - HC Slovan Bratislava - Hokej ...
Svěřenci Andreje Skabelky splnili roli favorita a na domácím ledě udolali bratislavský Slovan 3:0. Domácí o svém vítězství rozhodli na konci první a na začátku druhé třetiny kdy se prosadili Ševčenko a Michajlis. Slovan se mohl vrátit do zápasu v pře
NIT 0:1 SBA | FC Nitra -ŠK Slovan Bratislava (Slovenská ...
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Rafael Ratão, přichází Alen Ožbolt. 77 Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Ondrej Vrábel, přichází Patrik Danek.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat
Ve slovenském hokeji to vře! Slovanu a Košicím se nelíbí ...
Hokejovým klubům Slovanu Bratislava a Košicím, které získaly od zeleného stolu ve slovenské lize medaile, se nelíbí vyhlášení výsledků zrušeného ročníku a korunovace Banské Bystrice coby mistra. Šéf soutěže Richard Lintner ale uvedl, že Ligová rada n
SBA 1:0 RUZ |ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok ...
SK Slovan Bratislava zaslouženě připisuje další vydřenou výhru 1:0 po trefě Rataa v 88. minutě. Jelikož Trenčín prohrál ve Zlatých Moravcích 2:0, tak Ružomberok i přes porážku postupuje mezi šest nejlepších. V 1. kole nadstavbové skupiny se střetne s
Slovan Bratislava začal prípravu výhrou, Dynamo Pardubice ...
Slovan Bratislava Dynamo Pardubice online dnes hokej príprava Mountfield Cup 2019. V záverečnom dejstve pridal tretí zásah "belasých" slovinský obranca Matič Podlipnik. Najbližšie sa Slovan predstaví v pondelok od 19.00 proti domácemu HK Mountfield.
SBA 1:0 CHM | HC Slovan Bratislava - Piráti Chomutov (O ...
HC Slovan Bratislava - Piráti Chomutov (O Pohár města Uničova) 1:0 | Onlajny.eu
Soupiska: HC Slovan Bratislava | - webčeského hokeje
| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy