Jednoduché sázení

vrhaveč výsledky fotbal

Úvod - TJ Sokol Mochtín

Jsou zrušeny nejen fotbal.zápasy, ale rušíme i treninky !!! Vytisknout Nebezpečný koronavirus se Českem šíří dál a proto Vláda přijala další opatření - KARANNTÉNU !Od pondělka 16.3.2020 do 24.3.2020 do 6,00 hod. ráno je zákaz volného pohybu - povolen

FOTBAL - Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko

VÝSLEDKY - IV. TŘÍDA - SKUPINA A – ROČNÍK 2001/2002 ... Vrhaveč B - Bolešiny 2 : 2 Janovice B - Zavlekov 3 : 1 Spůle - Plánice 1 : 3 4.kolo 02.09.2001 17.00 Ježovy - Plánice 0 : 6 Zavlekov - Dlažov 2 : 2 Bolešiny - Janovice B 1 : 1 ...

Fotbal - přehled oddílů a hráčů

Sokol Vrhaveč okr. 322. Sokol Všeruby ... ZÁPADOČESKÝ FOTBAL Fotbalové oddíly Všechny týmy Jednotliví hráči. MULTIMÉDIA Video (Youtube) Fotky Fotky RSS pro články RSS pro fotogalerie. MŮJ FOTBAL Login Registrace. Mobilní verze | Verze pro

Fotbal muži: KŘIMICE–PAČEJOV 3:1

FOTBAL: Přípravky starší a mladší ... TJ Sokol Vrhaveč. Neděle 23. 9. 2018 16:30 TJ Sokol Křimice – TJ Sokol Štěnovice. Neděle 7. 10. 2018 16:00 TJ Sokol Křimice – TJ Pfeifer Chanovice. ... Zobrazit výsledky. Nahrávání ... Ceník reklamy Reklamní Bann

TÝ N E C - HOKEJ základní info - Historie

Ze sedmdesátých let se dochovaly i některé výsledky a konečná umístění. Např. v sezóně 1973/1974 se Sokol umístil na 4. místě a v sezóně 1976/1977 na místě druhém. V polovině 70. let byla účast klubů v okresním přeboru (OP) tak hojná, že svaz rozhodl

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat

Sokol Vrhaveč - Sportovní výsledky

Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, florbal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba ...

Fotbalový klub Horažďovice - Muži B

FK Horažďovice (Muži B) - Vrhaveč 2:2 (0:1), na PK 2:3 Janouškovec, Zdychinec. První poločas byli lepší domácí, ve druhém poločase jsme byli lepší my. Domácí vedli již 2:0, když jsme 10 minut před koncem snížili a ve druhé minutě nastavení vyrovnali.

Strážov A – SK KOVODRUŽSTVO Strážov -

Soutěže Okresní přebor, PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ Sezóny 2017/18, 2018, 2018/19, 2019/20 Domácí Strážov

Aktuální tabulky Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A ...

- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.

Oficiální stránky FK Svéradice

Aktuality 2007/08: 30.6.2008. Jak se rodil postup.>čtěte zde. 22.6.2008. Muži se rozloučili s okresním přeborem výhrou na hřišti sestupující rezervy Lub.