zavadil plzeň fotbal

A-TÝM - SK Hanácká Slavia Kroměříž - Fotbal
Milan Machálek, Petr Zavadil. Prostřední řada - zleva: Onřej Berčík, Tomáš Masař, Zdeněk Fládr, Erik Mlčoch, Michal Cupák, Vojtěch Cikryt, Josef Pančochář, Pavel Hloch, Jiří Frkal (vedoucí mužstva) Spodní řada - zleva: Zdeněk Kofroň, Daniel Šmerda, I
Plzeň se štěstím porazila Opavu, rozhodla brankou z ...
Fotbalisté Plzně v osmém kole první ligy zdolali nováčka Opavu 1:0 až díky penaltě Patrika Hrošovského z 87. minuty a doma vyhráli i čtvrtý zápas v sezoně. Obhájci titulu se vrátili do čela neúplné tabulky o dva body před Zlín a tři body před Slavii,
Zápasy&výsledky | MOL Cup
102' Diop D. 116' Smola T. FC Baník Ostrava. Osmifinále
Nejstarší hráč ligy ještě nekončí. Zavadil prodloužil ...
Zavadil v nejvyšší soutěži odehrál 263 utkání a dal v nich 29 branek, na dalších 36 gólů přihrál. Na kontě má jeden mistrovský titul s pražskou Spartou, další slavil s izraelským Maccabi Haifa. ... 2020 22:00 Slavia vs. Plzeň fotbal - FORTUNA: ...
Nebýt devadesáté minuty, tak jsem šťastný, řekl o rozlučce ...
Plzeň vstřelila vedoucí branku až v devadesáté minutě. Jak se po takovém závěru posledního utkání na brněnském trávníku cítíte? Mrzí mě, že jsme neudrželi alespoň remízu, protože dostat při posledním zápase gól v devadesáté minutě je smutné. Takový a

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Chci vydělat
Úvodní stránka
TJSP - Petřín Plzeň 0:2. TJSP - Lubenec 3:4. TJSP - Slavie Praha dívky 5:0. TJSP - Letná Plzeň 4:1. skupina o 7-12 místo. TJSP - Slavia Praha chlapci 5:1. TJSP - Žlutice/Chýše 1:0. TJSP - Letná Plzeň 4:0. TJSP - Františkovy Lázně 5:0. TJSP - Dobrá Vo
Opava doma se Zlínem propadla, navíc přišla o vyloučeného ...
To byl propadák. Opavští fotbalisté v šestém kole FORTUNA:LIGY prohráli se zlínským Fastavem 0:3. Domácí nehráli dobře, skřípalo jim to ve všech směrech. S jednou střelou na branku lze jen těžko pomýšlet na bodový zisk. Závěr byl hodně emočně vypjatý
FOTBAL - Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko
SK KLATOVY 1898 - SK PETŘÍN PLZEŇ 2:1 (1:1) Branky: 18. Homolka David, 53. Homolka David - 13. Kolena Jiří. Rozhodčí: Štrincl Pavel - Zavadil Jan, Buchtelík Lukáš.
Detail zápasu Slezský FC Opava - FC Viktoria Plzeň ...
Pak to z kluků spadlo a hráli velmi dobrý fotbal. Byli jsme produktivní. Soupeř byl po první brance nebezpečný hlavně ze standardek. Za týmovost a pracovitost jsme byli odměněni výsledkem, ale výkonnostně máme stále na čem pracovat." Slezský FC Opava
Pavel Horváth –
V aktuální sezoně však Západočeši předváděli ve druhé nejprestižnější evropské soutěži ofenzivní fotbal a stříleli hodně branek, což se projevilo i v klubových statistikách. ... Plzeň má společně se Spartou nejstarší tým v Synot lize. ... Lewis Hamil